O NAS 

Zanim przedstawię Ci naszą Niezapominajkową ekipę pozwól, że najpierw podziękuję Ci za odwiedziny. Nawet nie wiesz, jak miło mi widzieć Cię na tej stronie. A jeszcze przyjemniejsza jest świadomość, że na tyle zainteresowałaś/łeś się sklepem, że spotykamy się właśnie w tej zakładce!

„O nas” to miejsce gdzie większość twórców opisuje swoją historię. Tutaj będzie trochę inaczej. Kiedy powstał sklep? Skąd ten pomysł i jaki właściwie był tego cel? Otóż pewnie Cię zaskoczę, ale u nas nie było „potrzeby oraz wielkiej chęci przekonania do natury”. Niezapominajka jest niespodziewanym „dzieckiem” szalonego POMYSŁU i nietypowej dla nas SPONTANICZNOŚCI. To właśnie podczas tych ostatnich trudnych miesięcy, wielu prób i błędów zrodziła się w nas PASJA. Uwierzysz w to? Dopiero gotowy już sklep zrodził w nas chęć sprzedaży. Trochę to pomieszane, ale przecież nikt nie powiedział, że zawsze musi być tak, jak u innych, prawda?

 


 

 Sandra – Dyrektor, czyt. SERCE

Sandra to ja. Gdybym mogła utożsamić się z konkretną częścią składową Niezapominajki – byłabym jej sercem. To mnie spotykasz najczęściej. Zajmuję się wszystkim tym co widoczne. Tworzę zdjęcia i opisy produktów na stronę. Piszę wszystkie posty na social media i bloga. To ze mną rozmawiasz na Instagramie i w prywatnych wiadomościach. To właśnie ja wyszukuję te najlepsze polskie manufaktury, testuję nowe kosmetyki i dokładnie je selekcjonuję.

Niezapominajka to nie tylko praca. To kawał mojego życia, który łączy wszystko to, co kocham - pisanie, fotografowanie, ale przede wszystkim pasję do naturalnej pielęgnacji. Głęboko wierzę w cudowną moc naszych kosmetyków. Bo chyba nie ma nic lepszego od świadomości, że dbasz o swoje ciało – jedyne, najprawdziwsze miejsce, w którym mieszkasz – w sposób świadomy, zdrowy i bezpieczny?

 


 

 Aga – Prezes, mózg operacyjny sklepu, czyt. ROZUM

Poznaj drugą, ale jakże ważną część sklepowej ekipy.
Bez Agi ten sklepy raczej by nie istniał. To ona ogarnia wszelakie komputerowo-logistyczno-usterkowe sprawy. To ten typ człowieka, który wszędzie zadzwoni, dopyta, dowie się i uratuje. Na co dzień wierna księgowa amerykańskiej korpo. Po godzinach – maniaczka kosmetyczna i początkujące informatyczka. Prywatnie kochana siostra i moja idealna testerka nowości. Fajna ta Aga, prawda?

 


 

Czarek i Leon – czyt. Duet ds. Szczęścia i Dobrego Humoru

Podejrzewam, że jeśli wiernie obserwujesz nasze portale społecznościowe, to już dobrze znasz tych panów. Oto dwójka futrzanych towarzyszów, którzy praktycznie na krok nie odstępują mnie podczas codziennej pracy. Są jednocześnie dobrymi tłami do zdjęć, jak i profesjonalnymi testerami zapachów. To wierni kompani do rozmów (zrozumie mnie każda osoba pracująca w samotności w domu) bez których możliwe, że już dawno bym ześwirowała. #catslover

   


 

 Oprócz zaprezentowanej wyżej ekipy oczywiście muszę wspomnieć również o cudownej Mamie – odpowiedzialnej za tę kreatywniejszą stronę sklepu. Bo to przecież spod jej rąk wychodzą wszystkie te urocze wełniane niezapominajki i inne ręcznie robione dodatki do paczek.

 


 

Jest też Mateusz. Z zawodu – rekin biznesu. Prywatnie Niezapominajkowy brat. Chłopak naprawdę ma intuicję i z naszej ekipy na sprzedaży zna się najlepiej. Nazywamy go Ekspertem ds. finansów i „agresywnego marketingu”. Pomaga opanować rozrzutne Serce i Rozum.

  


 

 Mogłabym wymieć dalej, ale reszta wie, że o nich też pamiętam. Ogólnie to fajny skład, prawda? Na koniec jeszcze raz podziękuję Ci, że tu jesteś! Ach no i pamiętaj, że my dopiero się rozkręcamy. Myślę, że warto zaobserwować nas na stałe.

 

Buziaki!

Sandra

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl